Kırışıklıklarmı oluştu sorun değil

Kırışıklıklarmı oluştu sorun değil

Kadınlarda en büyük korkulardan biri yaşlanmak. Evet yanlış duymadınız kadınlar en çok yaşlanmaktan korkmakta ama bu korku yaşlanmadan dolayı değil  kırışıklıkların kendisini göstermesinden dolayıdır. Kırışıklardan kurtulmak için kozmetik reyonlarını gezer durur bütçenize göre uygun kremler bulmaya çalışırsınız. Şunu unutmayın bu aldığınız kremlerin içinde ister istemez  kimyasal maddeler barındırdığından cildinize bir şekilde zarar vermektedir.

34numara.com olarak sizlere kırışıklıklara iyi gelebilecek maske tarifi hazırladık. Denemesi sizden sonuçlarını görünce memnun kalacaksınız.

Kırışıklıklara karşı maske tarifi

1 avuç çilek ve 1 miktar gül suyu evet tüm malzeme  bu kadar :)

 

çilekleri çatal yardımı ile güzelce eziniz ve çilek suyunu süzerek ayırınız. Ayırmış olduğunuz çileğin suyunu gül suyunu katıp karıştırın ve boyun bölgesi dahil tüm yüzünüze kompres yaparak sürünüz. 1 saat bu şekilde bekleyin, Süre dolunca bir miktar suyun içine yarım çay kaşığı karbonat atarak karıştırın ve bu suyla bolca yıkayın

Çileğin içinde bulunan B, C, K vitaminleri ve bol miktarda da fosfor ve demir bulunmakta. Bu vitaminler ve mineraller sayesinde cildiniz daha pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz.

Gül suyu ise cildinizi sıklaştırır, aknelerde korur ve kırışık giderici özelliği vardır. Gözaltı morluğunuz var ise buna da iyi gelmektedir

 

Kırışıklar için başka bir yazımız olan Kırışıklık giderici doğal yöntem isimli makaleyi okumanızı tavsiye ederiz

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık