Kısa boylu bayanlar sizin için…

Kısa boylu bayanlar sizin için…

Kısa boylu kadınların yakındıkları keşke biraz daha uzun olsaydım, aldıklarım yakışsaydı diyenlerdenseniz eğer bu haber tam size göre. Boyunuzun kısa olduğundan şikayet etmekteyseniz bacak boyunuzu daha uzun gösteren stillerimizi dikkate almanızda size faydası olacaktır

Kısa Boylu kadınlara stil önerileri

Kısa boylu bayanlar genellikle yaptıkları en büyük hata bilekten bağlı ayakkabı giymektir. Bu tip ayakkabılar zaten kısa olan bacak boyunuzu daha da kısalttığı için, asla bu tip ayakkabı tercih etmeyin. Onun yerine stiletto tercih edebilirsiniz.
kısa boylu

“Kısa etek kısa gösterir” sözlerine kulak tıkayıp, mini eteklere dolabınızda yer açın. Çünkü bacak boyunuzu uzun göstermenin yolu yüksek belli, mini eteklerden geçiyor.
kısa boylu-1

Kısa boylu kadınların yaptığı bir diğer hata ise pantolon seçimleri. Kısa paçalı pantolonlar sezonun modası olsa da, kısa boylu kadınlar için moda olduğu pek de söylenemez. Bu yüzden pantolon seçerken modaya değil, bacak boyunuzu kısa göstermeyecek tercihler yapmalısınız.
kısa boylu-2

Yüksek bel etekler ve pantolonlar kısa bacaklarınızın en büyük kurtarıcısı. Bacak boyunuzu olduğundan uzun gösteren yüksek bel ile hem sezon modasını yakalamış hem de vücudunuza uygun bir parça seçmiş olacaksınız. Yüksel bel etek ve pantolonlarınızı beli kısa ya da göbeği açık parçalarla tamamlayabilirsiniz.
kısa boylu-3

Büyük çantalardan kesinlikle uzak durun! Zaman zaman trend olan büyük çantalardan her dönem uzak durmanızda fayda var. Çünkü büyük çantalar sizi olduğunuzdan daha da kısa gösterecektir.
kısa boylu-4

Kısa boylu bayanlar sizin için… Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık