Kıyafet ile Göbeğinizi saklamanın yolları

Kıyafet ile Göbeğinizi saklamanın yolları

Zayıf bile görünseniz yemek yedikten sonra karın bölgenizde oluşan şişkinlik belirgin bir hale gelmesi sizi rahatsız edebilir. Giyeceğiniz kıyafet ile göbeğinizi sallamanın yolları bu yazı dizimizde geçiyor. Göbekli karına kıyafet yakıştırmak en sıkıntılı durumdur. Halbuki giyim hilesi yaparak göbeğinizi saklamanın yöntemleri bulunmakta. Giyim hilesi yaparak hem şık görüneceksiniz hem de karnınızı kamufle edebileceksiniz.

Karnı kamufle ederek giyinmenin yolları

Hani bir atasözümüz var ne varsa eskilerde var diye, korse kullanmak bilinen en iyi yöntemlerden biridir. özel bir güne, davete katılacaksanız, ve göbek bölgenizin görünmesini istemiyorsanız bir süre korse giyerek daha fit bir görünüşe sahip olabilirsiniz.
Göbek şişkinliği
Diyeceksiniz şimdi ayakkabıların karını kamufle etmenin nasıl bir ilişkisi olabilir. Seçeceğiniz ayakkabı sizi daha zayıf gösterebilir. Vücudunuzu dengelemek adına, yüksek kalın topuklu ayakkabı veya bot kullanabilirsiniz.

Göbeğiniz şiş, üst kısmınız zayıf ise yakası açık bluzlar ve gösterişli kolye ve takılar karnınızı saklamada yardımcı olacaktır

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık