Köfte Yağmuru 2 Vizyon flim

4 yıl önce
Köfte Yağmuru 2 Vizyon flim

kofte-yagmuru-2Değişik bir hayal gücü ile üretilmiş yapım bu  filmi yapanların; mc donalds,pizza hut,burger king  gibi yemek  şirketleriyle sorunu var diye  insanın aklına  sorular  gelıyor..(:  doymak  bilmeyen  insana  gökten  yemekler  yağıyor  daha  ne  olsun..bence  konu  olarak vermek istediği  mesaj olarak  içi  boş bir  çizgi  anımasyon değil.dünya  üstünde  yaşayan insanların yaptıkları  savaşlar ve  jatlımlar  ne içindir..aç kalma  korkusunundan değilmidir..dünya nimetlerini  daha  cok  alayım, ya bana  bişey kalmazsa  hırsından kaynaklanmıyormu..alın işte  gökten size  yemek  yağıyor..tıksınıncaya  kadar  patlayıncaya kadar  ziftlenın :)

KONUSU

Flint Lockwood, suyu yiyeceğe dönüştüren bir makine icat etmişti. Flint’in amacı insanları mutlu etmekti ancak işler kontrolden çıkınca filmin sonunda Flint makinesini imha etmek zorunda kalmıştı. Cody Cameron ve Kris Pearn ikilisinin yönettiği KÖFTE YAĞMURU 2’deyse Flint, durdurduğunu sandığı icadının evrimsel bir işlev bozukluna neden olarak halen çalışmakta olduğunu öğrenir. Flint ve arkadaşlarının bu sefer dünyayı, makinesinin yarattığı hayvan-yiyecek karışımı mutant yaratıklardan kurtarması gerekmektedir.

İZLE

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Animasyon diyor ki:

    Bugüne kadar yapılan en harika animasyon olmasa da kesinlikle izlenmeyi hak ettiğini düşünüyorum.Animasyon müptelası ve sıkı takipçisi olarak izlemeyenlere tavsiye ederim..

Yorum Yaz


Yukarı Çık