avatar

Kulak Çubukları zarar veriyor

 • Kulak Çubukları zarar veriyor

  kulaktemizlemeKulak temizliği her bireyin dikkat etmesi gereken konulardan biridir.Ucunda pamuk bulunan temizleme çubuklarıyla temizlik yapılmaya başladığınızda adeta alınan yerdeki mikropları tarla gibi kulağın içine ekmiş olursunuz.Sivri uçlu kullanılan maddelerin kulak zarına giden yolda yaralama ve kanatmaya sebeb olabilir.
  Ucunda pamuk olan kulak temizleme çubuklarıyla yapılan temizlikte Mantar yada mikropları bulunduğu noktadan başka kulağın başka bölümlerine taşıdyğınızdan kulak mantarı ve birtakım iltihabi olaylar gelişiyor.
  “Ucunda pamuk olan kulak temizleme çubukları, alındığı yerdeki mikrobu kulağın içine taşıyabilir. Kulağın kiri üzerine onu sürdüğünüz zaman kulağın içine enfeksiyon ekmiş gibi oluyorsunuz. Kulak deliği tamamen kir ile kapalı değilse temizlenmemesi daha iyidir.Temizleme esnasında cok dikkat etmeli kulak pisliklerini kulak dibine doğru itmemeliyiz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Cam bardaktaki lekeleri engellemek için öneriler
  Cam bardaktaki lekeleri engellemek için öneriler
  Külah tatlısı tarifi
  Külah tatlısı tarifi
  Yeni sezon çanta modelleri
  Yeni sezon çanta modelleri
  Tarkan diyeti 20 günde 8 kilo
  Tarkan diyeti 20 günde 8 kilo
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  • Sagolun bilgiler için

  • kulak çubuklarıyla ilgili aletler çıktı tavsiye ederim

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

   Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>