Modanızın Değişmeyeceği 7 altın kural

Modanızın Değişmeyeceği 7 altın kural

Kombinlerinizde odaklanacağınız yalnızca bir nokta seçin. Desenler, işlemeler ve renkler birbirine karıştığında üzerinizdeki kıyafetler anlaşılmaz bir görünüme kavuşuyor.

Dağınık ve karma karışık bir stil oldukça dikkat dağıtıcı. İşlemeli parıltılı ve süslü parçalardan yalnızca birini kombinlerinizde kullanmayı tercih edin.

Hem eteğiniz hem ceketiniz hem de bluzunuzu enteresan parçalardan seçemezsiniz.

Unutmayın kombininizde yalnızca bir odak noktası olmalı.
Kadınların çantalarını ayakkabılarıyla takım yaptığı zamanları hatırlıyor musunuz?

Göz makyajınızı kıyafetinizin renginde yapmak kadar kötü bir şey olmasa da ayakkabı-çanta takımlar demode bir görüntü sergilemenize neden olabilir.

Ayakkabı ve çantanızı takım olarak tercih etmek yerine birbiriyle uyumlu ama farklı çantaları bir araya getirin.

Aynı kural eksesuar seçimlerinizde de geçerli olmalı. Takım setlerden mümkün olduğunca uzak durun. Kolye, küpe yüzük ve bileziğinizi birbirine uydurmak zorunda değilsiniz.
Battaniyeden bir beden küçük şallardan ve fularlardan uzaklaşmanın vakti sizce de gelmedi mi?

Palto ve ceketlerle kullanılan şallar her zaman şıklık yaratan bir parça olsa da kıyafetin üzerinde aksesuar olarak kullanılan fuların devri artık geçti.

Yani tişörtünüzün boynuna aksesuar olarak bir fular doladıysanız evden çıkmadan önce aynaya bir göz atın. Fularınızı çıkartıp onun yerine bir kolye takın.
Kısa boyunlu kadınlar uzun kolyeler ve V yaka modelinde kıyafetlerle çok hoş bir silüet yaratıyorlar.

Kombinlerinizde yaratacağınız V efekti sizi her zaman daha çekici ve kadınsı gösterir. Spor bir tişört ya da süslü bluzlar giymeniz bu gerçeği değiştirmez.

Üstelik V efektini yalnızca kıyafetinizin yaka modeliyle değil aksesuarlarınızla da yaratabilirsiniz. Bunun için U modelli kolyeler yerine V şeklinde sarkan kolyeleri tercih edebilirsiniz.
Yalnızca trend olduğu için bacaklarınız kısa ve bilekleriniz kalın olduğu için bilekten bağlı ayakkabıları tercih etmeyin.

Dizinizin altında biten midi etekler ve bilekten bağlanan ayakkabıları kombinlediğinizde bu stil bacaklarınızı bölüyor ve olduğundan daha kalın ve kısa görünmesini sağlıyor.

Bu nedenle midi eteklerinizle bilekten bağlanmayan ayakkabılar tercih edin.
Hayvan desenlerine karşı olan tutkunuzu anlıyoruz ama bir noktada bu saplantıdan vazgeçmelisiniz.

Leoparlı topuklular, leopar çanta ve leopar atkı kombini pek hoş görünmüyor.

Eğer kombininizde leopar desenini kullanmak istiyorsanız bu parçalardan yalnızca bir tanesini tercih etmelisiniz.

Hayvan desenli parçalar gerçekten çok hoş fakat bir kıyafet kombininde yalnızca bir hayvan desenli parça kullanmanıza izin var!
Büyük saatler yanlarında zarif bir bileklikle kombinlendiklerinde hoş bir stil yaratabilir. Fakat iki kolunuzda da dirseğe kadar sıralanmış bilekliklerin yanına bir de kocaman saatleri eklemek pek doğru bir trend değil.

Büyük saatler kullanmayı seviyorsanız mümkün olduğu kadar saade modelleri tercih etmelisiniz.

Modanızın Değişmeyeceği 7 altın kural Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık