Ne giysemde zayıf görünsem

Ne giysemde zayıf görünsem

Ne giysem beni şişman gösteriyor diyorsanız eğer, sizlere daha ince görünmeniz için 9 basit yoldan bahsedeceğiz.

Eğer kendinizi çok iyi hissetmiyorsanız bol giysiler giyebilirsiniz veya aşağıdaki maddeler sayesinde daha ince görünebilirsiniz.

model-1

1. Aklınıza bile gelmesin İlk uyarımız giysinizde yatay çizgiler olmasın. belki bu kuralı herkes biliyor ama uygulama yapmıyor. Yatay çizgili elbiseler sizi olduğundan daha geniş göstermekte. Dikey çizgiler ise göze ters tepki yapar
model-2

2. V yakalı giysiler giyiniz
İster Abiye ister günlük tişörtler olsun V yaka dekolteye göre daha ince gösterecektir. Göğüs bölgesini gösteren elbiseler vücudunuzun kıvrımlarını belli eder. V yaka bu etkiyi azaltacaktır.

model-3

3. Takı olarak Uzun kolye takın
En pratik ve en kolay yolu gündelik kıyafetlerinizde uzun kolyeler takınız. kolye uzun olunca vücudu gösteren bir illüzyon olacağından sizi daha zayıf gösterecektir.

model-4

4. Bilek hizasına kadar olan botlardan kaçının
Bu tip botlar uzun zamandır revaçta. Eğer ince görünmek istiyorsanız bu botları giymeyin. Hele kısa boylu iseniz sizi daha bodur gösterecek ve daha şişman görüneceksiniz.

model-5

5. Ten rengi, sivri burunlu ayakkabılar
Ten rengi sivri topuklu ayakkabılar sizi ince gösterir. neden mi dersiniz ten rengi olacağından bacağınızın devamı gibi görünecek ve daha zarif algılanacaksını.

model-6

6. Aynı renk çorap ve ayakkabı
Aynı renkte çorap ve ayakkabıda yukarıda bahsettiğimiz etkiyi yaratır. Bacaklarınız daha uzun gösterir

model-7

7. Küçük desenler
Elbiselerde küçük desenli olanları seçin. Geniş desenler dar kalıp olarak sizi gösterecek. Ancak küçük desenliler tam ters etki yaratır.

model-9

8. Satenden uzak durun
Gerçekten ince değilseniz asla saten denemeyiniz. Saten sizin kusurlarınızı meydana çıkaracaktır. Parlak kumaşlı dar satenler sizin baş düşmanınız

Gerçekten ince ve formda değilseniz, saten kumaştan kesinlikle uzak durmalısınız. Giyimi ve görünüşü hoş olsa da vücudunuzdaki her türlü kusuru ortaya sermek için can atar. Aynı şey hemen her türlü parlak kumaş için geçerlidir. Dar kesimli parlak kumaşlar sizin düşmanınız.

model-8

9. Büyük el çantaları
El çantanız biraz normalden büyük olsun çanta sizi kamufule edecektir. Üstelik daha fazla ihtiyacınızı taşıyabileceksiniz

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık