Özel gecelerinize gölgeli Ruj

Özel gecelerinize gölgeli Ruj

Sizde parlak dudaklara sahip olabilirsiniz. Nasıl mı olacak birkaç işlem yaparak birazda el becerinize kalmış. Bu iş için uzman makyöz olmanıza gerek yok hatta onlara taş çıkartan makyaj yapabilirsiniz. Oldukça popüler olan ombre lips tekniğini uygulayarak gölgeli ve değişik bir ruja sahip olmak elinizde. Ombre lisp anlamı gölgeli dudaklar anlamına gelmektedir. Gölgeli dudak yapımı için gereken malzemelere kolayca ulaşabilirsiniz. Bunlar sırasıyla bir parça vazelin. az bir şey kapatıcı pudra dudak kalemi ve pembe dudak parlatıcı yeterli olacaktır. Özel gecelerinizde farklı ruj görünümüyle tarz ve seksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gölgeli Ruj nasıl yapılır ?

1-İlk olarak Dudaklarınıza vazelin sürerek parmaklarınızla iyice yedirin. Ardından kapatıcı pudra ile pudralayın. Bu şekilde rujunuzun daha kalıcı olacak dağılmamasını engellemiş olacaksınız.

2-Herhangi istediğiniz bir rengi dudak kalemini dudak hattınızı dışına taşırarak çiziniz. Bu şekilde dudağınız daha dolgun gözükecektir. Ardından dudağınızın orta kısmını boş kalacak şekilde kenarlarını kalem ile doldurunuz
dolgun dudak
3- Dudaklarınızın boş kalan kısmı pembe dudak parlatıcını sürünüz.

4-Olay bu kadar basit hoş ve alımlı kadın oldunuz.

Özel gecelerinize gölgeli Ruj Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. kenan diyor ki:

    İnsan fotoları görünce bir değişik oluyor, karşısında bu dudakla görünce ne hale gelir acaba :)

  2. sinem diyor ki:

    Önemli detaylar bulunmakta. Ruj sürmek onu etkili göstermek kolay değil. Teşekkürler bilgiler için

Yorum Yaz


Yukarı Çık