Pantolan Paçası Kıvırmak modamı

Pantolan Paçası Kıvırmak modamı

Son dönemlerde çevremizde pantolonların paçalarını yukarı doğru kıvırmış,ve buda yetmez gibi ayak bileklerini gösteren bak ne kadar güzel ayak bileğim var demek isteyen tipler etrafta dolaşmakta. Şimdi soruyoruz sizlere bu paçaları yukarı kıvırmak moda mı oluyor yoksa moda kelimesinin arkasına saklanıp yapılan bir saçmalık mı?
Şunu önceden belirtelim ki zahmet edip bunu araştırmadık bile. Zira bana göre bu erkeklere moda diye yutturulmaya çalışılan bir “tarz” gibi bir şey. Bu önceleri kot pantolonlarda paçaları bir kat kıvırmayla başladı. Sonra bir baktık ki bu bir katla sınırlı kalmadı. Git gide yukarı çıkıyordu kot pantolonların paçaları. Sonra moda katilleri oturup düşündüler, takım elbise modasını nasıl yok ederiz diye. Ve yok etmek için hain planlarını uygulamaya koydular. Artık takım elbise giyenlerde kısa paçalı pantolonlar giymeye başladı.

havalı paçalar Eğer moda diye bir şey varsa bu önce insanın içini yansıtmalı. Kişiliğini yansıtmalı. Hadi beyler, biz erkeğiz! Bize göre zaten moda diye bir şey yoktur. Stil vardır, tarz vardır. Siz bakmayın benim yazının başında moda yazdığıma. Kulak alışkanlığı klavye alışkanlığına dönüştü hepsi o kadar. Neyse, uzatmadan devam ediyorum. Biz erkeklerin stili ağırdır. İster spor giyinelim, ister klasik giyinelim. Ne giyersek giyelim ama her zaman erkeksi olmasına özel gösteriyoruz. Eşlerimizden, sevgililerimizden, annelerimizden, kız kardeşlerimizden bir farkımız olmalı değil mi? Eğer farkımız olması gerekiyorsa bırakın pantolon paçalarını kıvırmak kadınlara has bir şey olarak devam etsin. Aksi halde bunun devamında bir yaz günü dışarı çıktığınızda kahvenizi yudumlarken bir anda bir tayt giyen erkek görecek ve kahvenizi yudumlayamadan püskürteceksiniz.

havalı paçalar 3Aksi görüşte olan arkadaşlar varsa yazsın, ikna etsin. İkna etsin diyorum ama Ahmet Çakar gibi de “Bikini giyer programa çıkarım” da demiyorum. He der geçerim. Herkesin ne giyerse giysin. Ben saygı duyarım. Benimkisi sadece tedirginlik. Pantolondan tayta giden bir erkek nesili görmek istemiyorum hepsi bu. Biz yine takım elbiseler giyelim, yine erkekliği taşıyan spor tarzda, rahat tarzda giyinelim 😉

Pantolan Paçası Kıvırmak modamı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. sevdalım1 diyor ki:

    popüler kültür bu kadar etrafımızı sarmışken bir yada birkaç kişinin moda diye insanlara değişik kıyafetler giydirmesine bende karşıyım. insanlar nasıl giyinmek istiyorsa giyinsin. Nasıl rahat ediyorsa ondan daha güzel kıyafet olurmu. birde yerine göre giyinmek lazım.

  2. Semih diyor ki:

    Nerde saçma bulduğum bir şey var hepsi moda sokakta görsen kro deriz bunları görünce moda

Yorum Yaz


Yukarı Çık