Plajda makyaj yapmanın sırları

Plajda makyaj yapmanın sırları

Sizlere muhteşem üçlü kum, deniz, Güneşten bahsetsem sizden keyiflisi olmaz herhalde. Yaz günleri kişiye farklı bir hava ve güzellik katar. Güneşte bronzlaşmış ten ve açılmış saçlar kulağınıza hoş geliyordur.

Plajda o kadar kadın arasından sıyrılıp öne çıkmak istersiniz. Çeşitli bikiniler giymek ne yazık ki yetmiyor. Saçınız ve cildinizde muhteşem görülmek zorunda. Biraz makyaj yaparak kusursuz görünmeniz elinizde.

Muhteşem plaj makyajı

Unutmamanız gereken ilk şey yüzünüzü ve vücudunuzu güneşten korumanız gerekir. Koruma faktörlü kremlerden faydalanmalısınız.

Güneş gören cildimiz tamamen kendini savunamaz hale gelir. Bu sebepten dolayı cilt kusurlarını kapatmalı renk farklılıklarını eşitlemek ve güneşten korumanız için, faktörlü renkli kremler tercih etmelisiniz. Bu sene favori olarak yüzünüze köpük dokuda olan kapatıcı özelliği bulunan yüksek faktörlü kremler revaçta

Göz kısımlarınıza su geçirmeyen maskara yapabilirsiniz. İlk olarak kapatıcı özellikli olan yüksek faktörlü göz kremi uyguladıktan sonra maskara geçebilirsiniz

Güneşten dolayı dudaklarda oluşan çatlaklıklar için lip balmlarla sürekli nemlendirin.

Plajda makyaj yapmanın sırları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. meltem diyor ki:

    inanır mısınız tam aradığım paylaşımdı bu. biz kadınlar makyaja çok önem veririz

Yorum Yaz


Yukarı Çık