Saç uzatan kür

Saç uzatan kür

Mevsimsel ve hava değişimi sonucu saçlarınızda dökülmeler olmakta ve sağlıksız görünmekte. Bu sonuçların yan etkisi olarak’ta saçlarınız kolay kolay uzamıyor. Saçlarınızı uzatmanın kısa ve pratik yönü evde bulunan malzemelerle besleyerek sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz. Üstelik kadın erkek herkes bu tarifi deneyebilir. Kadınlar saçlarını hızlı bir şekilde uzatmak için erkekler de hem saç dökülmesini önlemek hem de saç uzatmak için bu tarifi deneyebilirler.

Saç uzatan kür

Saç uzatan kür

Saç uzatan kür

Saçlarının uzun, sağlıklı ve gür olmasını kim istemez ki! Saç bakım ürünlerine yüklü miktarda para harcamanıza rağmen bir türlü sonuç alamıyorsanız size vereceğimiz 2 haftada saç uzatan bakım kürü tarifini deneyebilirsiniz.

Üstelik bahsetmiş olduğumuz bakım kürünü her zaman elinizin altında bulunan malzemelerle hazırlayabileceksiniz.

Patates içerisinde bulunan A, B ve C vitaminleri saçınız için gerekli olan neredeyse tüm vitamin ihtiyacını karşılıyor. Saç kuruluğu saç dökülmesi gibi şikâyetiniz için patates saçınıza oldukça iyi gelecek.

Saç uzatan kür için gereken malzemeler

– 5 adet patates
– Su
– Tülbent

Nasıl hazırlanır?

Patatesleri iyice yıkayıp tek tek soyun. Daha sonra patatesleri blendere atabilir veya rendeleye’bilirsiniz. Kıvamı koyu geldiyse içerisine su ilave edin.

Daha sonra karışımı tülbent yardımıyla süzün.Bir parça pamuk yardımıyla saç diplerinize bu karışımdan sürerek iyice yedirin. Daha sonra patates suyunu saç uçlarına da yedirerek bu şekilde 20 dk bekletin. 20 dk sonunda saçınızı şampuan’lamadan durulayın. Vermiş olduğumuz patates kürünü haftada bir ya da iki kez saçlarınıza uygulayabilirsiniz

Saç uzatan kür Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık