Site Kuralları

Sitemizde yapılan tüm yorumlar ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır.
Kamu düzeni bozacak, Genel ahlaka aykırı ve başkalarını rahatsız edecek şekilde yapılan mesajları 34numara.com silmeye ve kullanıcının haber vermeden üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir.
34numara.com istediği zaman sitenin içeriğini önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı bir şekilde güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [admin@34numara.com] adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Tıbbı Yazılar

34numara.com sitesinin içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Tüm kullanıcılar sayfaya girdikleri andan itibaren bu uyarıyı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Bu sayfada yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarın bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarı sorumlu kılınamaz.

 

 

 


Yukarı Çık