Sony Xpreia Z4 Yakında geliyor

Sony Xpreia Z4 Yakında geliyor

2015 yılının Ocak ayında Tüketici elektronik fuarı CES geleneksel olarak her sene olduğu gibi Sony yine bu fuarda büyük bir etkinlik hazırladı.

Yeni yılda tanıtacağı Z4 modeli tam özellikleri yayınlanmasa da Alınan kaynaklara göre Xpreia Z4 Quad HD çözünürlük olacağı ve 1440×2560 piksel 5.5 inç bir ekran kullanılacağı,ayrıca işlemci olarak kullanacağı Snapdragon 810 yonga seti kullanarak güçlendirileceğini söylüyor. Z4 sadece bunlardanmı ibaret derseniz tabiki değil. Sony 4 GB RAM ve 64-bit tam desteksağlayan Android Lollipop işletim sistemini kullanacağı tahmin edliyor. Ayrıca Cihazın 16 GB ve 32 GB depolama seçenekleri de olacak ve microSD ile bu depolama genişletilebilecek.

Sony’nin Xperia Z4 kamerasi ise, Z3 modelinde kullanıldığı gibi yeni kavisli Exmor kamera ve 20 MP çözünürlük olması muhtemel görülmekte. Gerçi Sony telefonlarında şu anda bile kamerası ile ön plana çıkmakta. Ayrıca Kaynaklar, Z4’ün LTE Cat destekleyeceğini belirtiyor. Telefonda oldukça yüksek 300 Mbps 6 indirme hızları ve Bluetooth 4.1 bulunacak

Sony,ses sisteminde üstün ses deneyimi olarak, ön kısmında HTC’nin benzei olan BoomSound stereo hoparlörler, ve yine arka kısmında ise amplifikatörler koymayı planlıyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık