Süet için detaylar

Süet için detaylar

Kış aylarına girdiğimiz bu aylarda vazgeçilmezi süet parçalar, bu sezon da iddialı duruşlarından ödün vermiyor. Her ne kadar bakımı deri parçalara nazaran daha uğraştırıcı olsa da süetin sihirli dokunuşunu göz ardı etmek çok zor.
Süet parçaların geçmişine göz gezdirecek olursak, bu parçaları sadece en soğuk kış günlerine yakıştırdığımızı söyleyebiliriz. Fakat birkaç sezondur süetin cazibesine ilkbahar, hatta yaz aylarının en bunaltıcı günlerinde bile yer açtığımız da reddedemeyeceğimiz bir gerçek. Hal böyle olunca süet tutkunları da gün geçtikçe artmaya başladı.
Süet denince aklımıza ilk önce çanta ve ayakkabı ve aksesuarlar, ikinci olarak da ceketler geliyor. Ya da geliyordu, zira son sezonlarda kurallar tersyüz oldu ve son günlerin en stil sahibi parçalarından kalem etekler bile süetten nasiplerini aldılar. Fena mı oldu derseniz, bence muhteşem oldu! Bu iddialı parçayı basit bir t-shirt ve stilettolarla tamamlayarak stilini konuşturabilirsiniz.

Motorcu ceketi trendini aranızda duymayan kalmamıştır sanırım. İşte bu ceketler süetle buluştu ve vitrinleri istila etti. Üstelik klasik renkleri bir kenara bırakarak pastel tonlarla flört eden bu ceketler, her tarza hitap ediyor.
Sizlere bir ipucu Eğer yağmura yakalandıysanız ve süetiniz bozulmaya yüz tutmuşsa sizlere ufak ama etkili bir öneri; kuru bir süngerle süet kıyafetinizi temizleyip, kendi halinde kurumaya bırakın.

Süet için detaylar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık