Suzuki Swift 2017 yenileniyor

Suzuki Swift 2017 yenileniyor

Suzuki Swift 2017 yenileniyor.Suziki 2017 yılında satıca çıkaracağı yeni swift modeli ciddi bir değişikliğe uğrayacak.2017 yılına kadar makyaj’a uğreyacağı kesin gözüyle bakılıyor. Bu makyajda daha fazla renk seçeneği ve yeni jant seçenekleri sunacağı ve LED farlar olmak üzere ufak değişiklikler yapmıştı.Şuanda Suzuki Swift 1.2 GL AT modeli 41450TL satışta olan Suziki Swift otomoatik vites,yol bilgisayarı,hill holder özelliği ile dikkat çekiyor.bu segmentte bu paraya bence eniyisi derim.Eğer 2.el kaygınız varsa birşey diyemem.Bu araç marka telaffuz etmek istemiyorum).seri ve atak bir araçta olması gerekenleri,güvenlik.konfor.sağlamlık üstün yol tutuşu ile ezber bozduğunu gösterdi.Arkadaşlar ben diyorumki Made in Japan inanın sadece bagajı eksi diz mesafesi bu segmentteki araçlarla aynı pişman olmazsınız.Öyle parçası servisi gibi yorumlara aldırış etmeyin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Vedat67 diyor ki:

  2017 çok be ozamana kadar kim bekler

 2. Sebebsiz diyor ki:

  Evet dediğiniz gibi uzun zaman şu aralara çoğu markalarda indirim var onlardan değerlendirmeli

 3. niname_65 diyor ki:

  Biraz Pahalı geldi bana clio serisi hem donanımlı hemde daha uygun

 4. Osmanoglu diyor ki:

  Arkadaşlar bu segmentte bu paraya bence eniyisi derim.Eğer 2.el kaygınız varsa birşey diyemem.Bu araç bana ( marka telaffuz etmek istemiyorum).seri ve atak bir araçta olması gerekenleri.güvenlik.konfor.sağlamlık üstün yol tutuşu ile ezber bozduğunu gösterdi.Arkadaşlar ben diyorumki Made in Japan inanın sadece bagajı eksi diz mesafesi bu segmentteki araçlarla aynı pişman olmazsınız.Öyle parçası servisi gibi yorumlara aldırış etmeyin.

 5. Parli85 diyor ki:

  Kim ne derse desin bu arabalar cok yakıyor

 6. Lalereact diyor ki:

  Hiç ısınamadım bu arabaya

 7. Otomoto diyor ki:

  Suzuki bayan arabası bence bir yol tutuşu iyi değil diyorlar bu arabanın

 8. Dolu metrobüs diyor ki:

  Suziki güzel araba ancak 2.el biraz zayıf gerçi her malın bir alıcı vardır

 9. neredemi diyor ki:

  Ben bu aracı 2yıl kullandım. Ben de sizler gibi sürekli 4*4 olmadığını, ön tekerlekler pati çektiğinde 4*4 ün devreye girdiğini biliyordum. Servise girdiğimde arabayı havaya kaldırıp gaza bastıklarında 4 tekerleğin de çalıştığını gördüm. Usta da bunların sürekli 4 çeker olduğunu söyledi. Bunların tek sıkıntısı akislerde sorun çıkarması. Bi de defransiyele dikkat. Zaten yeni modellerinde 4 çeker yok.

 10. suzkici diyor ki:

  arkadaşlar tam 1.5 yıldır 2006 model suzuki swift 1.3lt 4×4 kullanıcısıyım.samimiyetimle söylüyorum periyodik ve keyfi bakımlar haricinde servise girmedi araç.yol tutuş,konfor ve yalıtım açısından sanırım model ve sınıfının en iyisi.bana göre eksi yönleri ise benzinde güncel günümüz fiyatlaryla şehir içi 40 45 krş.gibi bir tüketimi var birde bagajı küçük.onun haricinde hiçbir söz söylenemez sanırım.birde sürekli 4 çeker diyen arkadaşlar olmuş hayır öyle değil ön teker ile arka teker arasında tur farkı meydana gelirse (patinaj,kayma…)arkalar devreye giriyor.

 11. otobotlar diyor ki:

  Suzuki’nin duruşuysa değişecek gibi görünmüyor

 12. cinemeci diyor ki:

  Suzikimi asla bir daha binmem araca servii kötü kendisi sorunlu bir araç

 13. kolejli diyor ki:

  Suziki denince akla nedense arazi araçları gelmekte ülkemizde az tercih edilen marka

 14. 2yebir diyor ki:

  Suziki almayı düşünüyordum yorumlar soğuttu beni

Yorum Yaz


Yukarı Çık