Tatili eğlence haline getirmenin yolları

Resim bulunamadı

Tatil-1Eğer tatil planınız deniz, kum ve güneş üçlüsünden oluşuyorsa; şnorkel veya tüplü dalışı muhakkak yapılacaklar listesine eklemelisiniz. Unutmayın, daha önce deneyimlemediğiniz aktiviteleri yapmak, tatilinize renk getirecektir.
Tatil yapacağınız yerin merkezde olmamasına dikkat edin. Plazalar ve alışveriş merkezleriyle dolu şehirler, sıradan bir günden farksız olacak. Tatilinize alışveriş yapmayı değil, eve döndüğünüzde yapamayacağınız etkinleri ekleyin.
Kim geçirdiği şahane bir tatili kare kare hatırlamak istemez ki? Tatilin tüm keyifli anlarını kafanızda tutmanız imkânsız. Bu yüzden bol bol fotoğraf çekip, anılarınızı biriktirmeyi ihmal etmeyin.
İlk defa gittiğiniz bir yerde tatilinizi renklendirmenin en eğlenceli yolu, bir günlüğüne elinizdeki haritalardan kurtulmak! Bir araç kiralayın ve şehri sadece tabelaları dikkate alarak keşfetmenin tadına varın!
Gece kulüpleri ve şehrin en popüler barlarına uğramayı ihmal etmeyin. Emin olun, kaldığınız şehri gece gözlemlemek size ayrı bir keyif verecek.
Bu tatilde bir değişiklik yapın ve cep telefonunuza gelen aramalar, sms’ler ya da sizi bekleyen bir yığın iş maillerini bırakın ve tatilinizin tadını doyasıya çıkarın!
Ziyaret ettiğiniz yere bağlı olarak bir rehber ya da açık otobüs eşliğinde şehri turlayın. Kapsamlı bir grup gezisi ya da bisiklet eşliğinde şehri turlamak da sizin için şahane bir deneyim olacak!

Tatili eğlence haline getirmenin yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Denizgüzeli diyor ki:

    güzel bir tatil yeri bulamadım erken rezervasyonlardan yararlanıp antalya bolgesıne gitmek istiyorum

  2. monipoli diyor ki:

    tatil tatil yaz geldi halen tatile çıkacaz diye uğraşıyoruz :(

Yorum Yaz


Yukarı Çık