Topuklu ayakkabı ile gece boyu ayakta durma

Topuklu ayakkabı ile gece boyu ayakta durma

Uzun süren gece organizasyonlarında düğünlerde hepimizin çok severek giydiği Topuklu ayakkabılar. Fakat uzun zaman bu ayakkabılarla durduğunuz zaman tam bir işkenceye dönüşür Peki bu acıya karşılık be gibi önlemler almalız işte size bir kaç önerimiz
Öncelikle Topuklu ayakkabı satın alırken görüntüsüne sakın aldanmayın. önemli olan o ayakkabının size nasıl hissettirdiğidir. Ayakkabıyı giydiğinizde denge kurmakta zorlanmamalısınız. Rahat hissettirmeyen hiçbir ayakkabıyı sırf güzel olduğu için satın almayın.

Topuklular için özel üretilmiş jel pedler ayağınızı hem rahat ettirir hem de yürürken ayağın kaymasını önler. Bu pedlerden mutlaka edinmelisiniz. Şeffaf olanları tercih ederseniz açık ayakkabılarla da kullanabilirsiniz.
Mentollü spreyler uzun süre ayakta kaldığınızda oluşan ağrı ve yanmalara iyi gelecektir. Ağrının olduğu bölgeye 1-2 fıs yeterli olur.
Yanınızda eğlenceli desenlere sahip yara bantları bulundurun. Klasik yara bantları sevimsiz görünürken bu tür tasarımlara sahip bantlar tarzınıza tarz katacak.
Topukluları çıkarır çıkarmaz ayaklarınızı nane yağı damlatılmış hafif serin suda bekletmek büyük rahatlık sağlar. Böylece ertesi gün de topuklu giyeceğiniz durumlarda ayaklarınızı eski haline döndürebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Bilgiliyim diyor ki:

    Bütün gece bu ayakkabılarla durulmaz istemez kalsın düz ayakkabı en iyisi

  2. farklıkız diyor ki:

    Bayan olduğum halde hiç sevmem topuklu ayakkabı

Yorum Yaz


Yukarı Çık