Transformers: Kayıp Çağ

4 yıl önce
Resim bulunamadı

transformers-kayip-cagGelmiş geçmiş en kaliteli efektlere sahip seri olarak karşımıza çıkıyor.Kaliteden ödün vermeyen seri senaryosuda süper şekilde devam ediyor. İlk filmden beri bu filmi izleyince diğer filmler 5-10 yıl geride kalmış efektlere sahipmiş gibi geliyor.Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Konusu
Chicago’nun işgalinin üzerinden 4 yıl geçmiştir. Cade Yeager (Mark Wahlberg) kızı Tessa ile (Nicola Peltz) birlikte kendi halinde yaşayan bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Prime’ı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır.

 

 

 

 

Fragman

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. animagift diyor ki:

    Transformers serisinin ilk filmi duyurulduğunda nasıl heyecanla beklediğimi hatırlıyorum da… Ve filmi seyrettiğimde, ikinci film için büyük bir beklenti olmuştu. 2.filmi de beğenmeme rağmen, bu filmin 3. için bir beklenti yaratmaması bende sonun başlangıcı olmuştu. 3. filmde artık 4.filmi hayal etmedim bile… Ve son film 3. defadır denememe rağmen, sonunu getiremiyorum bir türlü… Evet serilerde devam filmleri daima ilk filmi altında kalmıştır (bir Kaç İstisna dışında) ama, en azından benim için Transormers-Kayıp çağ hiç çekilmemesi gereken bir film olmuş ne yazık ki….

Yorum Yaz


Yukarı Çık