Türk Kahvesi Ve Zeytinyağının Buluşması

Türk Kahvesi Ve Zeytinyağının Buluşması

Yüzünüzde siyah noktalar mı var. Bu siyah noktalara birebir iyi geldiğini uzmanların bile açıkladığı Türk kahvesi ve zeytinyağı karışımı kadınlar arasında yüz maskesi ve peelingi olarak yerini almaya başladı. Masraflı olmayan ve oldukça hazırlamışı kolay olan bu peeling siyah noktalarından kurtuluyorsunuz hem de yüzünüz nemlenmesine faydalı olacaktır. Ve cildinizin yumuşacık olmasını sağlayacaktır.

Geçelim Tarifimize

Türk kahvesi ve Zeytinyağı ile Yapılan Maske

Malzemeler
1 tatlı kaşığı Türk kahvesi ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağı

Uygulama Şekli: Derin bir kabın içine Türk kahvesini ve zeytinyağını karıştıralım. Bu karışımı cildimize yedirerek sürdürelim. Karışımı iyice yayıp 5 dakika kadar bekletelim. 5 dakikanın sonunda soğuk su ile yüzümüzü güzelce yıkayalım. Yüzünüzde Zeytinyağından dolayı cildinizde yağlı bir etki hissedebilirsiniz. Sakın Endişelenmeyin, yüzünüzü iyice yıkarsanız bu yağ etkisi kalmayacaktır. Bu uygulamayı haftada 1-2 defa uygulayınız. Zamanla yüzünüzde bir yumuşaklık ve ferahlık hissedeceksiniz

Bir kabın içerisine 1 tatlı kaşığı Türk kahvesini ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağını karıştırın. Yaptığınız karışımı cildinize sürün. İyice yaydıktan sonra 5 dakika bekleyin. Sonra soğuk su ile yüzünüzü yıkayın. Zeytinyağının etkisi ile yüzünüzü yıkadığınız anda cildinizde yağlı bir etki hissedebilirsiniz, endişelenmenize gerek yok. İyice yıkadığınız zaman bu yağ etkisi zaten gitmiş olacak. Haftada 1 ya da 2 defa bu uygulamayı yaptığınız zaman yüzünüzdeki farklılığı hissedeceksiniz.

Eğer Bu yeterli gelmediyse sizlere Başka bir kahve maskesi olan Türk Kahvesi ile Cildinizi Yenileyin konumuzu incelemenizi öneririz

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Sansyorumu diyor ki:

    Yazı 2 kere yayınlanmış ama zararı yok sanırım. Bunu bilmiyordum ben deniz yosunu kullanıyorum siyah noktalar için epey pahalı sanırım bunu deneyeceğim kahve kokarım en azından faydası olur.

    1. Abone diyor ki:

      Uyarınız İçin teşekkürler gerekli düzenleme yapılmıştır

Yorum Yaz


Yukarı Çık