Turustlerin Vazgeçemediğ yer Kapadokya

Turustlerin Vazgeçemediğ yer Kapadokya

kapadokyaDoğa güzelliği ve tarihi yapısı ile dünyanın her yerinden turist çekmeyi başaran Kapadokya.Son dönemlerde ışıklandırma yapılarak ayrı bir güzelliğe sahip olan kapadokya gece de manzarasıyla turistleri büyülüyor.

Kapadokya bölgesinde en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan en başında gelen Uçhisar ve Göreme beldelerinde tarihi doku, geceleri yapılan ışıklandırma ile bambaşka bir güzelliğe bürünüyor.

Gelen turistler gündüz farklı gece farklı bir görüntüye ulaşan Kapadokya’da Uçhisar ve Göreme’nin panoramik manzarası turistlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

bu bölgeye gelen turistler gündüz ve gece de Kapadokya manzarasının fotoğrafını çekerek, ölümsüzleştiriyor.

Göreme’de gece manzarası en güzel izlendiği nokta Aydınkırağı mevkiine gelen turistler, buradan Kapadokya’nın eşsiz manzarasını seyrediyor. Kolombiyalı Juan Pablo Bohorquez, Göreme’yi gece görmek için tepe noktasına çıktıklarını belirterek, “Gece manzarası için buradayız çok güzel. Kapadokya’ya ilk defa geliyorum. Daha önce gelmediğim için de çok üzgünüm” dedi.

Kolombiyalı turist Carlos Nassar ise Kapadokya’ya gezmek, özellikle de yürüyüş yapıp, balona binmek için geldiğini kaydederek, “Kapadokya’nın gece görüntüsü de çok güzel sanki bir tablo gibi. Bu manzaranın fotoğraflarını çekmek için buraya geldim” diye konuştu.

Bölgede turistler gece geç saatlere kadar tepe noktalardan Kapadokya manzarasını seyrediyor

Turustlerin Vazgeçemediğ yer Kapadokya Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık