Vizyon Yeni Türk Film: Tut Sözünü

3 yıl önce
Vizyon Yeni Türk Film: Tut Sözünü

Fantastik komedi türündeki film tut sözünü yeni yılın ilk günlerinde 2 ocak 2015 vizyona giriyor. Yönetmenliğini Oğuz Çelik yapmış olduğu film Zafer Algöz,Kemal Uçar,Demet Özdemir,Giray Altınok, ve konuk oyuncu olarakta Erkan Can oynamış. Zafer Algöz  AROG,Yahşi batı ve kurtlar vadisinde üstün oyunculuğuyla tanıyoruz.

Film Konusu İse
Yalçın ve Bahadır çok yakın iki arkadaştır. Yalçın ne kadar fırlama ve güvenilmezse Bahadır da bir o kadar sakin ve ılımlıdır. Birbirlerine hiç benzememelerine rağmen aralarında oluşan bu sağlam dostluk, Yalçın’ın ölümüyle sonlanır. Ancak bir süre sonra Bahadır’ın kapısı hiç beklemediği biri tarafından çalınır. Karşısında Yalçın’ın hayaleti vardır ama yalnız değildir yanında ölü italyan bir trapezci olan Bernardo vardır.
Yalçın yaşarken tutmadığı bir söz yüzünden arafta kalmıştır. Taksiratçının söylediğine göre Yalçının araftan kurtulabilmesi için tek yol, bu sözü 3 gün içinde bulup yerine getirmesidir. Bunu yaparken ona yardım edebilecek tek kişi, yaşarken sahip olduğu yegâne arkadaşı olan Bahadır’dır.

FRAGMAN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. okunuzdu diyor ki:

    2015 yılı özellikle yerli yapım komedi filmleri revaçta sanırım. Filmin konusu ilginç. Kocan kadar konuş filminden sonra izlemeyi düşünüyorum

Yorum Yaz


Yukarı Çık