Yalan söyleyen erkek nasıl anlaşılır

Yalan söyleyen erkek nasıl anlaşılır

Kadınlara karşı ideal erkek imajını göstermeye çalışan erkekler, bazen kendilerini ispatlama yolunu gitmek için küçük yalanlar uydurmaktalar.

Erkeklerin kadınları etkileyebilmek için başvurdukları küçük yalanlar

Pek sportif olmasalar da kadınların gözünde atletik bir yapı imajı vermek isterler. Bu yüzden okul takımlarında basketbol oynayan erkek kendini bulunmaz Hint kumaşı gibi yeteneğinden bahseder. Bunun nedeni ne kadar güçlü bir erkek gösterişi yaparak belirtirler.

Yemeğe çıktıklarında erkekler ilk seferde yemek hesabını kendileri ödemek istemektedirler. Bu olayı pek önemsiz bir şeymiş gibi davranmaktadırlar. Maddi olarak güçlü görünmek parasal yönde herhangi bir sıkıntısı olmadığını belirtmek için  imajı çizmek isterler.

 

erkekler

Kadınların üstünde pek etkisi olmadığı halde müzik zevklerinin kadınları etkilediklerini düşünürler. Eğer kadının beğendiği müzik türü veya sanatçı varsa harekete geçer sanki o müzik yada sanatçının hayranıymış gibi davranırlar. Hatta adını o ana kadar duymadığı şarkıcının konserine bilet oda yetmiyormuş gibi şarkı sözlerini söylemeye başlar. :) :)

Erkekler geçmiş ilişkilerinin hep olumlu taraflarını anlatır. kötü tecrübelerin kendilerinden olmadığını karşı tarafından kaynaklandığını iddia ederler.

En büyük kozları ise zekaları ile kadını etkilemeye çalışmalarıdır. Politika ve ekonomiden bahsederek gündemden uzak olmadığını her anı sıkıca takip ettiğini bahsederek amaçlarına ulaşmak isterler

Yalan söyleyen erkek nasıl anlaşılır Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık