Yatak Odanızda televizyon olmalımı ?

Yatak Odanızda televizyon olmalımı ?

Televizyon seyretmeyi seven biriyseniz bu sorumuza evet dersiniz. Yatak odanızda televizyon olmaması için bir çok sebep bulunmakta
1.Daha Çok uyku zamanı
Yatak odasının kullanım sebeplerinden biride elbette rahat bir uyku olabilmenizdir. Yatağınızda Televizyon seyretmeniz uykunuzda geçirmeniz gereken zamanı kısıtlamaktadır. Buda kişiye bedensel ve zihinsel olarak sağlığınızı bozabilir.

2. Daha iyi uyku alabilmek
Yukarıda saydığımız sebep herkes için geçerli olmayabilir. Bazı kişiler televizyon açık olduğunda dinlendirici uyuduğunu söylerler. Şunu unutmayın Televizyon açıkken uyuya kalırsanız uykunuzdan defalarca uyanabilirsiniz ve tekrar uykuya dalmanız zor olabilir

3. Sağlıksız bir şekilde beslenme
Madem Yatak odanızda, televizyon seyrediyorsanız muhakkak karşısında abur cubur tüketirsiniz. Hele reklamlarda yiyecekle ilgili bir konu işliyorsa zihinsel olarak sizde de yeme duygusu ön plana çıkar. Bunun yüzünden sağlıksız bir şekilde beslenebilirsiniz.

4. Daha çok konuşma ve az sessizlik
Sevdiğiniz insanla daha az vakit ayıracaksınız. Ne kadar gününüz meşgul geçse de yatak odanızda sevdiğiniz kişi ile konuşmak hoş vakit geçirmek sizin gün içindeki oluşan yorgunluğu üstünüzden atmaya yardımcı olacaktır.

5. Seks hayatınızda canlılık
Bundan fazla söz etmeye gerek yok Televizyon açıkken sevdiğiniz kişiye odaklanacağınıza Televizyona odaklandığınızdan seks hayatınız sekteye uğrayabilir.

6. Hobinizle uğraşmak için zaman
Bazı kişilerin hobileri vardır. Bunla uğraşmak için gündüz zamanı yetmediğinden gece yatak odanızda bu hobinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin bu işe bir kitap okumakla başlayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık