Yatak odanızı romantik hale getirin

Yatak odanızı romantik hale getirin

Günün yorgunluğunu, stresini attığınız ve huzur bulduğunuz odanız yatak odası. Her ailenin evinin en sevdiği özel köşesidir. Bu yüzden yatak odanızın dekorasyonunda huzurunuzu, rahatlığınızı ve en önemlisi romantik ortamların olması yönünde başrollerdedir.

Yatak odanız için Romantik önerilerimiz

Yatak odanızı romantik yapmak için özel bir güne ihtiyacınız tok! Birkaç küçük dekoratif değişikliklerle yatak odanızı daha romantik yapabilirsiniz.

Renk uyumu:

İlk olarak dekorasyona hakim renklerle işe başlamalısınız. Romantik renklerin başında lila-beyaz, açık maviler yada yeşiller, uçuk pembe-Bej, pudra tonları romantik olması yanında zarif dururlar
İnsanın aklına romantik denince kırmızı renk gelir. Sakın odanızı kırmızıya boyamayın. Bunun yerine tek bir duvara bordo yada kiremit renkleri denenebilir ve bunlara da bej yada nötr renkler ile kombinasyon sağlayabilirsiniz.
Eğer yatak odanızı pudra, krem veyahut lila renkleri kullanırsanız müsait ise odanızın bir köşesine kadife josephine koltuk öneririz

Yatak Odasi Modelleri-5
Dekoratif Yatak odası Fikirleri
Yatak başlarınızı duvar nişlerin arasına gizlemek hoş durur. Nişin içine spot veya duvarlarına mum aplikler koyabilirsiniz.
Pencere kısmına ise güneş geçirmeyen güneşlikler, şık tüller ve ipek kuşaklar kullanabilirsiniz. Yatak örtünüzü ve perdenizi aynı kumaş seçebilirsiniz.
Yatak odanızda Vintage tarzı deneyebilirsiniz. cibinlikler, yatak örtüleri, kırlentler bu sınıfa girebilir.
Bazen detaylar dekorasyona önem katar. Örneğin yatak odanızda şık bir giyim paravanı yapmak romantik bir etki bırakabilir
Romantizmi daha fazla yaşamak istiyorsanız hoş kokuları eksik etmeyin. Yatak odanızda büyük kokulu mumlar, tütsüler, kurutulmuş çiçekler koyarak deneyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık