Yatak odası yeniden yaratmaya ne dersiniz

Yatak odası yeniden yaratmaya ne dersiniz

Artık Yatak odanızda bazı değişiklikler yapmanız gerekiyorsa sizlere küçük değişiklikler yaparak yatak odanıza daha güzel ve farklı bir havaya sokabilirsiniz.

Öncelikle Yatak odanızın duvarlarıyla başlayalım.Tüm duvarı aynı renk boyamak yerine bir bölümünü duvar kağıdı kaplayarak çok şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz.Başka bir seçenek ise desenli ve renkli yapışkanlardan faydalanabilirsiniz.Örneğin yatağınızın arkasındaki duvara güzel bir manzara resmini andıran kağıt ile kaplayıp çok güzel ve çarpıcı bir görünüm elde edersiniz

Yatağınızın yanı başında komodin yerine renkli bir şifonyer kullanarak farklı ve iddialı bir dekora imza atabilirsiniz.

Yatak Odasi Modelleri-4

Ufak dokunuşlarla perdelerinizi bambaşka bir görünüme sokabilirsiniz. Perdelerinizi ortadan fiyonkla bağlayarak onlara sevimli bir hava katabilirsiniz.

Az para harcayarak değişiklik yapma niyetindeyseniz, yatağınızın üzerine yerleştireceğiniz renkli kırlent yastıklarla hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yatak Odasi Modelleri-3

Yatak odası dekorasyonunuza yenilik katmak istiyorsanız aynalardan yararlanabilirsiniz. Yatak başınızda ve şifonyerinizin üzerinde aynalara yer vererek odanızda farklılık yaratabilirsiniz.

Yatak başınızı çiçekli ve renkli bir kumaşla kaplayarak mekana sıcak ve samimi bir hava katabilirsiniz.

Yatak Odasi Modelleri-2

Pencere önünde yeterli alanınız varsa, odanızda asma bir salıncağa yer verebilirsiniz. Bambu bir salıncak ile odanızda hoş bir keyif köşesi yaratabilirsiniz.

Bu birbirinden güzel fikirleri uygulayarak huzur dolu ve keyifli bir yatak odasına sahip olacaksınız.

Yatak Odasi Modelleri-1

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık