Yatakta başarılı olmanın sırları

Yatakta başarılı olmanın sırları

Egzersizleri düzenli bir şekilde yapan kişiler daha sağlıklı ve formda bir vücut sahibi oldukları bir gerçektir. Sporun başka bir yararı ise erkeklerde cinsel performanslarının artmasında katkısı olmakta.

Spor yapan bir kişi kalp atımları daha hızlı çarpar ve fazla kan pompalar. Kan akışı hızlanınca cinsel organlara giden kan akışı da hızlanmaktadır. Bu sayede erkeklerde cinsel istek artmaktadır. Bu sayede formda kalan bir erkek cinsel birleşme de vajina içinde daha uzun süre kalabilmektedir. Spor yapmayan bir kişide cinsel ilişki sırasında daha çabuk yorulduğundan ayrıca sigara ve alkol kullanıyorsa sertleşme sorunları ve erken boşalma nedenleri oluşur.

Yatakta başarılı nasıl olunur

Aşk kaslarının cinsellikten alınan zevki arttırmada çok önemli bir yeri vardır. Kemik çatının alt kısmında pelvis tabanı adı verilen bölgede bulunan kas grubuna pelvis tabanı kasları yani aşk kasları adı verilir.
erkek-1
Aşk kasları daha derinde yer alan diğer kaslarla beraber çalışarak idrar yapma ve tutma, dışkılama, cinsel işlevlerin yerine getirilmesini ve çatı kemik içinde yer alan organların sarkmadan burada kalmasını sağlarlar.
Bu kaslar gün içinde sıkıp bırakarak çalıştırılır. Pilates yaparak, yere yatarak bacakları bisiklet çevirir gibi hareket ettirerek çalıştırılabilir. Böylece o bölgedeki kaslar güçlenir, o bölgeye giden kan alkışı hızlanır ve cinsel performans ve penisin sertleşme kalitesi artar, erkeğin boşalma süresi uzar.
Erkek ne kadar ön sevişme yaparsa vajinada da o kadar süre kalabilir…

erkek-2

Ön sevişme cinsel ilişkinin en önemli kısmıdır. Erkeklerin 3 büyük korkusu vardır. Bunlar; “ya penisim sertleşmezse”, “ya önsevişme sırasında vajina içine girmeden penisim inerse” ve “ya partnerim boşalmadan erken boşalırsam” şeklindedir.
Formda ve düzenli spor yapan bir erkeğin hem kendine hem de vücuduna olan güveninin artmasıyla birlikte, bu korkulardan zihni arınacak ve cinsel performansı da o düzeyde artacaktır.
Yeterli bir ön sevişme sonrası vajina içersinde de aynı uzunlukta kalabilecektir. Erkek ön sevişmede başta klitoris olmak üzere kadının erojen bölgeleri uyarmalı ve partneri boşalmaya yakın cinsel ilişkiye girmelidir.
Bize göre sağlıklı bir ilişkide erkeğin vajina içersinde kalma süresi ön sevişme süresi kadar olmalıdır. Erkek önsevişmede başta klitoris olmak üzere kadının erojen bölgelerini uyarmalı ve partneri boşalmaya yakın cinsel ilişkiye girmelidir
Bunun için de ortalama 10 dakika civarında bir önsevişme yeterlidir. Ön sevişmeyi boşalmadan uzun süre sürdürebilen bir erkek, vajinal ilişkiyi de o kadar süre devam ettirebilir.

Yatakta başarılı olmanın sırları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. veysel diyor ki:

    Verdiğiniz bilgiler çok faydalı ancak göbekli erkeklerin baklavaları olan bir erkeğe göre daha geç boşaldığında okumuştum bide bu konuyla ilgili bitkilerin yararlarını da yazsanız güzelolur

  2. Talha diyor ki:

    Verdiğiniz bilgiler etkili ve mantıklı yöntemler, kaliteli bir ilişki için yapılması gereken şeyler.

Yorum Yaz


Yukarı Çık