Yeni trend örgü küpe saç modelleri

Yeni trend örgü küpe saç modelleri

Geçtiğimiz haftalarda yapılan  İstanbul Moda Haftası, moda sevenleri mutlu etti.  Bu moda haftasında En yeni trendleri, makyaj stilleri ve saç stillerini bir arada gördüğümüz bu etkinlikte, dikkatleri en çok Derya Açıkgöz’ün defilesindeki yapılan bir saç stili olan örgü küpe saç modelleri çekti. Uzaktan bakıldığında küpeyi anımsatan örgülere siz de aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

İşte örgü küpelerin yapılışı…

Saçlarını düzleştir

Saçlarının pürüzsüz ve dümdüz görünmesi için öncelikle saç bakım yağını saç boylarına ve uçlarına sür. Durulama ihtiyacı gerektirmeyen yağlar, saçlarının en yakın arkadaşı. Şimdi saçlarını düzleştirmeye başlayabilirsin.

orgu kupe sac modeli

Ortadan ikiye ayır

Düzleştirdiğin saçlarını ortadan ikiye ayır. Daha sonra her iki kulağının arkadaşından bir tutam saç ayır ve geride kalan saçlarını tel toka ile sabitle. Kulağının üzerine saç düşmemeli, böylece küpelerin ortaya çıkacaktır.

Saçlarını ör

Şimdi kulağının arkasında ayırdığın tutamı sıkıca ör. Örgün bittikten sora örgünün başladığı yere sonunu getir ve ister minik lastik toka istersen de tel toka ile tuttur. Örgü küpelerinin büyüklüğü ve uzunluğu sana kalmış.

Sabitle

Saç modelinin gün boyu göz alıcı görünmesi için sabitleyici spreyini sıkmalısın. İşte bu kadar, defile saçını günlük hayatına uyarlayarak arkadaşlarının arasında en farklı sen olacaksın

orgu sac modelleri

 

Yeni trend örgü küpe saç modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık