Yerli vizyon film Öğrenci işleri

3 yıl önce
Yerli vizyon film Öğrenci işleri

24 Nisan’da vizyona girecek olan filimin yönetmenlik koltuğunda Talip Karamahmutoğlu oturmakta. Gençlik komedi filimi olarak karşımıza çıkacak olan film oyuncuları Fırat Tanış,Murat Akkoyunlu, Bora Akkaş, Yeliz Şar, Bülent Çolak paylaşmış. Bu filimden beklenti olarak seyirci komediye doyacağına benziyor. Öğrenci İşleri´n de, dershane için iddiaya giren iki kardeşin ve öğrencilerinin komik hikayesi anlatılıyor.

Film Özeti
Baba yadigarı (arsası kıymetli) dershanesini zorlukla işleten Kısmet, müteahhit kardeşi İsmet’in dershane arsasını kendisine satması ısrarlarına hep karşı koyar. Ta ki iflasın eşiğine gelip kardeşinin iddiaya girme teklifini kabulüne kadar: İsmet kazanırsa arsayı satın alacak, Kısmet kazanırsa dershane borçları ödenip fakir öğrencisinin kardeşinin ameliyat masrafları da karşılanacaktır. Kimin sınıfı daha çok sınavı kazanacaktır? Hile ile (“Titanlar”) sınıfını üniversiteden para karşılığı oluşturan inşaatçı İsmet’in mi, (“L”) sınıfı 3 yıldır sınavı kazanamayanlardan oluşan eğitimci Kısmet’in mi?

Ögrenci işleri fragman

Yerli vizyon film Öğrenci işleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. buziy diyor ki:

    herkez met etti film en kisazamanda izlicem

  2. Tuna Özkurt diyor ki:

    Türk sinemasını pek takip etmem ancak bu filmi met eden çok oldu.

  3. Aslan diyor ki:

    Türk filmleri ile aram pek yok. Genelde çok sırnaşık geliyor, zaten ilk 10 dakikada da belli oluyor filmin nasıl olduğu. Deneyelim bakalım nasıl bu

Yorum Yaz


Yukarı Çık