Yılın en büyük festivali başladı

Yılın en büyük festivali başladı

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği, sektöre hareket ve canlılık getirecek ‘MOSDER Mobilya Festivali’ni başlattı. Festivalde büyük indirimler ve sürpriz hediyeler yer alıyor
Mobilya sektörü festival havası yaşıyor. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin organize ettiği organizasyonla ürünlere % 70’e varan indirim yapılacak
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), mobilya sektörünün 56 firmasını tek çatı altında toplayarak MOSDER Mobilya Festivali’ni başlattı. Dün 56 mobilya firmasının mağazalarında başlayan festival, 30 Kasım 2014 Pazar gününe kadar devam edecek. Seçkin mobilya markalarında yüzde 70’e varan indirimlerin yer alacağı festivalde, indirimlerin yanı sıra sürpriz hediyeler ve fırsatlar, markalı mobilya tüketicisini bekliyor olacak.

Türkiye’nin en saygın mobilya markalarını bir araya getiren Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) öncülüğünde başlayan festivalde, yaklaşık 45 gün sürecek indirimler, fırsatlar ve sürpriz hediyeler markalı mobilya tüketicisini bekliyor olacak. Yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, koltuklar ve daha pek çok ürün grubunu bir arada sunan mobilya markaları 17 Ekim-30 Kasım 2014 tarihleri arasında MOSDER Mobilya Festivali kapsamında ürünlerini satışa sunacaklar.

Tüm Türkiye’de gerçekleştirilecek MOSDER Mobilya Festivali hem evlenecek çiftler hem de evini yenilemek isteyenler için büyük bir fırsat. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen MOSDER Mobilya Festivali’yle Türkiye’nin en saygın mobilya firmalarından en uygun fiyatlarla mobilya satın almak ise çok kolay. 17 Ekim Cuma günü MOSDER Mobilya Festivali kapsamında kapılarını açan markalar en tarz, en trendy ve en şık ürünleriyle görücüye çıkıyor.

FESTİVAL KAPSAMINDAKİ MARKALAR

45 gün sürecek olan bu büyük festivale katılan markalar ise şunlar: ABC, Ada Koltuk, Aldora, Alfemo, Allegro, Alpino, Area, Bellona, Boldera, Cardin Concept, Casa, Cennet, Çilek, Dessi,Doğtaş, Dilay, Ergül, Fatih Kıral, Family Group, Gala, İpek, İstikbal, İşbir, Kelebek, Kilim, Konfor, Ladin, Laressa, Leta Sandalye, Merinos, Misafir, MNS, Mobi, Mondi, Monessa, N Design, Newjoy, Nill’s, Odam, Polox, Rendi, Saloni, Serdi, Serhat, ŞKM, Teleset, Tepe Home, Türkmen, Vanessa, Vettore, Vira, Vize, Weltew, Yağmur, Yataş, Yatsan.

Vakit kaybetmeden Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği MOSDER üyesi; bu markalarının tüm Türkiye çapındaki mağazalarını ziyaret ederek festivalin etkileyici avantajlarından siz de yararlanın.

Festivali’nde müşterilerine indirim avantajı sunan Alfemo’nun geniş ürün yelpazesinde her zevke uygun yüzlerce çeşit alternatif bulunuyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık